Zaproszenie - otwarcie nowej sali pielęgniarskiej

Zaproszenie - otwarcie nowej sali pielęgniarskiej

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na otwarcie polsko-czeskiej pracowni pielęgniarskiej - sali numer 203 w budynku Wydziału Przyrodniczo Technicznego, które odbędzie się w poniedziałek, 20.03.2017 o godzinie 11:00. Spotkanie inaugurujące uroczystość będzie miało miejsce w sali 206.

Zakup pomocy do pracowni pielęgniarskiej był możliwy dzięki realizacji projektu pt.Transgraniczne kształcenie studentów kierunków medycznych. Współfinansowanie pochodzi ze środków Unii Europejskiej: Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Interreg V A Polska-Czechy "Przekraczamy Granice" 2014 - 2020. 

Dofinansowanie objęło zakup urządzeń i wyposażenia służącego przygotowaniu studentów do realizacji staży i warsztatów zaplanowanych w ramach projektu w zakresie opieki pediatrycznej, zaawansowane egzemplarze symulatorów i fantomów do nauki opieki ginekologicznej i inne.

W otwarciu pracowni uczestniczyć będzie 20 studentów z Republiki Czeskiej, Wyższej i Średniej Szkoły Medycznej z Trutnova, którzy w dniach od 20 - 31 marca 2017 uczestniczyć będą w stażu w Centrum Szpitalnym Kotliny Jeleniogórskiej.

Więcej informacji o projekcie można znaleźć tutaj, natomiast relacje z pozostałych wydarzeń projektowych zostały zebrane tutaj.

Z wyrazami szacunku,

koordynator projektu

Kamila Biniek

 

http://www.kpswjg.pl/public/ckfinder/userfiles/images/logo_interreg(1).jpg