Prezentacja produktów firmy MODECOM

Dnia 23 stycznia 2017 r. gościliśmy u nas firmę MODECOM, która przedstawiła swoje produkty związane z technologią VR 3D. Każdy mógł zapoznać się z "okularami" i nie tylko...

MODECOM, to producent tabletów, smartfonów, nawigacji, akcesoriów komputerowych i gamingowych, to jedna z najszybciej rozwijających się firm z branży nowych technologii w Polsce. Firma powstała w roku 1999 dzięki pasji i chęci dostarczenia klientom wysokiej jakości innowacyjnych produktów w atrakcyjnych cenach. Firma jest laureatem licznych nagród i wyróżnień m.in. podczas DISTREE EMEA 2015 w Monte Carlo, gdzie przyznano nagrodę Distree Diamond Award (w kategorii tablety) oraz Best Product Innovation dla FreePC - kieszonkowych rozmiarów komputera osobistego.

MODECOM został sponsorem Poznań Game Arena na lata 2016 - 2017, umacniając swoją obecność w grupie graczy. Czasowo zbiegło się to z premierą doskonale przyjętych na rodzimym rynku akcesoriów gamingowych, które szturmem wdarły się również na rynki zagraniczne. Miłośnicy CS:GO z pewnością firmę znają, a zaprezentowane akcesoria z pewnością zostaną wykorzystane podczas eliminacyjnygo turnieju Ligi CS'a.